Nitelikli Lastik Tamiri

Trafiğe çıkan her araç sorunsuz şekilde devam etmesi için ilk önce lastik bakımlarının en iyi şekilde yapılması gerekir. Araçların sıkıntısız şekilde seyir halinde olması için lastiklerin sağlam ve kullanışlı olması gerekir. Lastik tamiri için firmamıza gelerek tüm tadilat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Tüm lastik markalarının bakım ve tamiri deneyimli personeller tarafından yapılmaktadır. Nitelikli lastik tamiri ile her zaman bir numara olan servisimize istediğiniz an ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Lastik Tamirinde Bölgenin Lider Firmasıyız

Patlayan ve aşınan lastiklerin gerekli bakımları en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Tüm irtibata numaralarımıza resmi sitemizden öğrenerek ulaşıma geçebilirsiniz. Lastik tamiri için tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Tüm araçların lastikleri en iyi şekilde tamir edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Candan otomotiv dünyasına erişim sağlamak için resmi sitesinden destek alabilirsiniz. Her model aracın patlayan lastiklerini en iyi şekilde tamir ederek %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Lastik Bakımı Hizmeti

Lastik tamirinde dikkat edilecek noktalar tecrübeli ekip tarafından açıklanmaktadır. Lastiklerin hepsini kontrolden geçerek sorunlu bölgeler kaliteli şekilde yerine getirilmektedir.

Lastik tamirinde yapılması gerekenler;

  • Önce gereken alet ve cihazın bulundurulması sağlanır.
  • Özel alana alınan araçların lastikleri çıkarılır
  • Tüm lastiklerin bakımı ve tamiri en kısa sürede yapılarak teslim edilir.
  • Değişmesi gereken lastikler yenisi ile değiştirildikten sonra müşterilerimize teslim edilir.

Tüm lastik bakımlarında kalitemiz ve farkımız ile her zaman yanınızda olmaktayız. Lastik tamirinde tüm adımları en güvenilir şekilde atıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti sunuyoruz.

Amortisör Kontrolü Hizmetlerimiz

Araçların tekerlekleri lastik top gibi hava doludur ve zıplamaya elverişlidir. Araçların çukur, tümsek gibi yerlere girip çıkma durumunda lastikler zıplama eğilimi gösterir işte bu zıplama için oluşan enerjiyi amortisörler dengeleyerek zıplamayı engeller. Bu sebeple güvenli ve konforlu sürüş için amortisörlerin ve yayların kontrol edilmesi önemlidir. Amortisörler cihazlar vasıtasıyla kontrol edilmektedir.

Tüm Lastiklerde Özel Bakım Hizmeti

Oto galerimizde tüm tamiratlar belli programlar dahilinde yapılmaktadır. Lastiklerin sorunsuz şekilde kullanılması için belli dönemlerde bu bakımların yapılmasında yardımcı oluyoruz. Tamir ve bakım için bize hemen ulaşın gerekenlerin hepsini yapabiliriz. Lastik bakımı için gereken desteği sağlamaktayız. Hemen telefonla bize ulaşabilirsiniz. Lastik tamiri ve bakımınızı yaptırmak için bize her zaman güvenebilirsiniz. Her model ve marka araçların lastik tamirini en iyi şekilde yaparak sizlere teslim ediyoruz. Lastik bakımının en doğru adresiyiz.